SKUTEČNÉ ORTOPEDICKÉ MATRACE, KTERÉ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT

Poradce při výběru matrace

Ztrácíte se v nabídce různých e-shopů, kde naleznete desítky identických matrací? V naší nabídce najdete jen to nejlepší na českém trhu. Každý model má jedinečnou zdravotnickou certifikaci a v detailu produktu najdete doporučení dle váhy a konstrukce matrace. Dovolte nám zlepšit váš spánek, zbavit vás bolesti zad a najít radost z každodenního vstávání.

Naši specialisté vám rádi pomohou s výběrem té správné matrace, dle vašich jedinečných požadavků. Stačí nám napsat na online chat, kde jsme k dispozici každý den do 23.00 nebo využít telefonní kontakt +420 739 098 080. Včetně víkendů do 20:00.

Vybíráme matraci dle tuhosti a váhy:

Medium feel

Měkčí matrace

Škála tuhosti 3 - 5

Měkčí matrace mají propracovanější složení a pěny o hodně vyšší hustotě. Na povrchu jsou měkké, ale vlivem svojí speciální bunkové struktury se dokážou dokonale prizpůsobit vašemu tělu a poskytnout mu potřebný komfort.

Vhodné pro:

 • - Lehčí váhové kategorie
 • - Spaní na boku
 • - Spaní na zádech
Medium feel

Středně tuhé matrace

Škála tuhosti 6 - 7

Středně tuhé matrace jsou hodně podobné měkčím matracím, jen je při jejich výrobě použitý jiný poměr měkkých a tvrdých vrstev. Matrace jsou dostatečně tuhé, ale zároveň se velmi dobře prizpůsobí tvaru vašeho těla, díky své vysoké elasticitě. Zároveň se vaše páteř bude nacházet v potřebné poloze.

Vhodné pro:

 • - Střední váhové kategorie
 • - Spaní na boku
 • - Spaní na zádech
 • - Spaní na břiše
Medium feel

Tužší matrace

Škála tuhosti 8 - 9

Tužší matrace jsou pro nejnáročnějšího zákazníka. Pro ty, kteří mají rádi tvrdší spaní. Ortopedové doporučují tužší matrace pro lepší držení bederní oblasti oproti ostatním částem těla.

Vhodné pro:

 • - Těžší spáče
 • - Spaní na boku
 • - spaní na zádech
 • - spaní na břiše
Neprodávanější matrace

Pro většinu spáčů doporučíme bestseller Curem C 7000 XD. Jedná se o absolutní špičku na českém trhu. Vyrobena v České republice podle nejmodernější evropských technologiích značky Hilding Anders.Představení nejprodávanějších matrací

Chcete si zkrátit rozhodování? Připravili jsme pro vás přehledné videopředstavení oblíbených matrací. Pokud si stále nebudete vědět rady s výběrem, napište našim specialistům na chat nebo použijte další kontakty, rádi vám poradíme s výběrem té správné matrace.

 

Spirit Superior TriumphSpirit Superior LatexSpirit Superior NucleusSpirit Superior Triumph


 

 

Nejprodávanější matrace

 

Další články, které by Vás mohly zajímat

 

 

 

proc-se-vyplati-koupit-premiovou-matraci-min

Proč se vyplatí koupit prémiovou matraci?

 

 

pomoc-s-vyberem-premiove-matrace-2Pořád si nejste jisti výběrem? Nevadí, napište nám na náš online chat nebo zavolejte na 

739 098 080

 
 

Affiliate program