SKUTEČNÉ ORTOPEDICKÉ MATRACE, KTERÉ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT

Ortopedické matrace

matrace-curem-logo

Chcete spát skutečně zdravě? Pak ortopedická matrace je pro Vás správnou volbou. Tužší matrace, které poskytují páteři dokonalou oporu, se často označují jako ortopedické matrace nebo zdravotní matrace

Všechny matrace prémiové řady Curem a Spirit Superior mají nejen nadstandardní 10-ti letou záruku, ale splňují ty nejnáročnější zdravotní certifikace, díky čemu se můžou pyšnit označením zdravotnický prostředek = kupujete opravdovou ortopedickou zdravotní matraci.

Určite se poohlídněte po ortopedických matracích z paměťové pěny, které se zvládnou přizpůsobit anatomii všeho těla a jsou také výborná prevence zdravotních potíží, ochrání Vás před bolestmi zad, krku i hlavy a významně zkvalitní Váš spánek.

Podívejte se na Proč se vyplatí koupit prémiovou matraci?Nebo mrkněte na našeho průvodce Výběr ortopedické matrace od A do Z. Vybírat můžete také z podkategorií dle hmotnosti, tuhosti, pružnosti, materiálu nebo pro alergiky. Pokud se chcete nechat hezky navést, mrkněte na Vhodné matrace dle typu spáče. Jestli hledáte matraci pro Vás a partnera nebo partnerku, určitě nevynechejte partnerské matrace 1+1.

 

Nejprodávanější

10 položek celkem

Cena

1499018690
11499018690

Značky

rozměry

Hmotnost spáče

Pružnost matrace

výšku

Materiály

Certifikace

Tuhost

Typ matrace

Matrace - konstrukce

Matrace - benefity

Vhodné pro

Položek k zobrazení: 10
 

Affiliate program