SKUTEČNÉ ORTOPEDICKÉ MATRACE, KTERÉ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT

Kolik váží ortopedická matrace?Při výběru matrace je mnoho faktorů, které je třeba zvážit. Jeden z těchto faktorů, který často prochází nezaslouženě přehlížením, je váha prémiové matrace. Váha matrace může mít významný vliv na její kvalitu, výkon a celkový komfort, který poskytuje uživatelům. V tomto článku se podíváme na důležitost váhy při výběru prémiové matrace a jak ovlivňuje její vlastnosti.

 

Vliv váhy na kvalitu matrace


Váha matrace je jedním ze znaků, který naznačuje její kvalitu. Obecně platí, že vyšší váha může naznačovat, že matrace je vyrobena z vyšších kvalitních materiálů, které jsou odolnější a poskytují lepší podporu tělu. Váha je důležitým ukazatelem hustoty a tloušťky vrstev matrace. Matrace s nižší váhou může mít tenčí vrstvy nebo méně hustý materiál, což může snížit její celkovou kvalitu a odolnost.

 

Podpora a pohodlí

Váha matrace také ovlivňuje její schopnost poskytovat správnou podporu tělu. Matrace s vyšší váhou obvykle poskytuje lepší podporu páteři a kloubům, což je pro uživatele důležité při prevenci bolesti zad a dalších potenciálních problémů. Vyšší váha matrace může také přispět ke snížení pohybu přenosu pohybu mezi partnery, což je výhodou pro ty, kteří nesdílí lůžko sami.

 

Životnost

Váha matrace je také spojena s její životností. Matrace s vyšší váhou obvykle vydrží déle, protože její vyšší hustota pěn a pevnější konstrukce snižují pravděpodobnost deformací a prohnutí. To znamená, že matrace s vyšší váhou může poskytovat stejnou kvalitu a podporu po delší dobu než matrace s nižší váhou.

 

Manipulace a údržba

Je třeba také vzít v úvahu, že váha matrace může ovlivnit její manipulaci a údržbu. Těžší matrace mohou být obtížnější při přenášení, otáčení nebo čištění. Pokud se matrace často přenáší nebo se čistí, je důležité zvážit, zda je váha matrace přiměřená pro vaše potřeby. Naše prémiové matrace jsou velmi jednoduché na údržbu díky celorozzipovatelným a pratelným potahům.

Kolik teda obvykle váží matrace Spirit Superior nebo Curem?

Ortopedické matrace jsou konstruovány z pěn s vysokou objemovou hustotou. Připravte se na to, že matrace pro standardní rozměr lůžka 90x200 cm bude vážit kolem 25 - 30 kg.

Váha prémiové matrace je důležitým faktorem, který by neměl být opomíjen při výběru. Vyšší váha matrace často naznačuje její vyšší kvalitu, podporu a životnost. Před nákupem si vždy pečlivě přečtěte specifikace a poraďte se s odborníky, abyste si vybrali matraci, která splňuje vaše požadavky na komfort a kvalitu spánku.


Potřebujete pomoc s výběrem té pravé matrace, která vám změní život? Neváhejte a napište nám na náš chat, mail nebo zavolejte na infolinku. 

Matrace Curem: https://www.premiove-matrace.cz/matrace-spirit-curem/

Matrace Spirit Superior: https://www.premiove-matrace.cz/matrace-spirit-superior/


Najděte perfektní matraci

Díky našim zkušenost vám pomůžem vybrat tu pravou matraci, která vám změní život.

Ukázat nabídku

 

Nejprodávanější matrace

 

Matrace Spirit Superior Nucleus

Špičková tvrdší matraci, která vám pomůže od bolesti zad. Vhodná i pro těžší spáče.

od 16 990 Kč

 
 

Spirit Superior Triumph.

Vneste luxus do své ložnice se skutečnou ortopedickou matrací Spirit Superior Triumph.

od 14 950 Kč

 
 

Curem C 7000 XD

Inovativní hybridní ortopedická matrace Curem, přinášející nejdokonalejší podporu a odlehčení.

od 17 950 Kč

 

 

 

Další články, které by Vás mohly zajímat

 

 

 

proc-se-vyplati-koupit-premiovou-matraci-min

Proč se vyplatí koupit prémiovou matraci?

 

 

pomoc-s-vyberem-premiove-matrace-2Pořád si nejste jisti výběrem? Nevadí, napište nám na náš online chat nebo zavolejte na 

739 098 080

 

Affiliate program