SKUTEČNÉ ORTOPEDICKÉ MATRACE, KTERÉ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT

TESLA Smart Air Purifier Mini

Kód: 2016
2 490 Kč
SKLADEM

Chytrá čistička vzduchu TESLA Smart Air Purifier Mini se svým výkonem vyčistí a osvěží vzduch v menších místnostech do velikosti 14 m². Zachytí prach či pyl, postará se o nepříjemné pachy a zlikviduje i viry a bakterie. Užitečného pomocníka jednoduše ovládáte prostřednictvím mobilní aplikace pro iOS i Android.

HEPA filtr
 Ionizátor
Omyvatelný předfiltr
Noční režim

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini

 

Tesla Smart Air Purifier Mini může pracovat celý den i noc, aniž by vás rušila. Má totiž noční režim, při kterém výrazně sníží jas všech světelných diod i hlučnost ventilátorů. Takže si ji na noc klidně dejte do ložnice. Napájení čističky probíhá pomocí kabelu. Součástí čističky je i vrstvený HEPA filtr, který zachytí všechny vlasy, chlupy i mikročástice o velikosti 0,3 mikrometru. Což je pro představu asi 200× méně než průměr lidského vlasu. Neprojde přes něj ani pyl nebo prach, což je skvělé hlavně pro alergiky a astmatiky.

Pokud vás trápí alergie či astma, budete z chytré čističky nadšeni. Mocným nástrojem čističky je vrstvený HEPA filtr. Zachytí 99 % částic do velikosti až 0,3 mikrometru, což je pro představu asi 200× méně než průměr lidského vlasu. Neprojde přes něj pyl ani prach, čistička je proto skvělá pro alergiky a astmatiky. Skvělá je také pro všechny, kteří nemají rádi dým způsobený kouřením.



287-tesla-smart-air-purifier-mini-800x400-6548dda908f8c-min

 

 

Klíčové vlastnosti

  • Kompaktní čistička vzduchu 
  • Ovládání přes mobilní aplikace pro iOS i Android
  • Noční režim
  • Ionizace
  • HEPA filtr
  • UV lampa
  • Uhlíkový filtr + fotokatalytický filtr
  • Omyvatelný předfiltr
  • Výkon 120 m³/h CAD – doporučená velikost místnosti 14m2

Filtr zachytí přes 99% částic

Součástí čističky je i vrstvený HEPA filtr, který zachytí všechny vlasy, chlupy i mikročástice o velikosti 0,3 mikrometru. Což je pro představu asi 100× méně než průměr lidského vlasu. Neprojde přes něj ani pyl nebo prach, což je skvělé hlavně pro alergiky a astmatiky.

“Čistička vzduchu je pro alergiky k nezaplacení a to nejen během zimní sezóny. Kvalitu spánku může nečekaně vylepšit.“

Ionizátor se postará o prach i bakterie

TESLA tuto čističku vybavila ionizátorem, který do ovzduší vypouští zdravé anionty. Ty zbavují vzduch bakterií i virů a neutralizují nepříjemné pachy jako například cigaretový kouř. Výsledkem je příjemně osvěžující vzduch bez škodlivých látek. Čistička může pracovat celý den i noc, aniž by vás rušila. Má totiž noční režim, při kterém výrazně sníží jas všech světelných diod i hlučnost ventilátorů. Takže si ji na noc klidně dejte do ložnice. Napájení čističky probíhá pomocí kabelu.

Snadné ovládání pomocí aplikace

Všechny funkce čističky pohodlně ovládáte prostřednictvím mobilní aplikace, která je pro iOS i Android dostupná v češtině. A pokud zrovna nic nastavovat nechcete, spustíte automatický režim. Čistička pak sama optimalizuje výkon tak, aby byl v místnosti pořád čistý vzduch. K jednomu telefonu můžete takto připojit více zařízení, klidně i stejného druhu. Pro správné spárování musí být vaše Wi-Fi nastavena na 2,4 GHz.

         

"Mám ji vedle nočního stolku. Alergie na přítelovou kočku je skoro úplně pryč."

Lucie K.

Kvalitní filtry pro zachycení jemných částic

Díky soustavě kvalitních filtrů si čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini poradí i s nejjemnějšími prachovými částicemi o průměru 0,5 µm.

 

Noční režim

Díky nočnímu režimu můžete čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini pohodlně využít i v průběhu spánku. V nočním režimu čistička výrazně sníží jas světelných diod i hlučnost ventilátorů, takže vás při spánku nebude ničím rušit.

Automatický i manuální režim čištění

Díky senzoru kvality vzduchu čistička Tesla Smart Air Purifier Mini sleduje aktuální podmínky v místnosti a automaticky přizpůsobuje čisticí výkon podle aktuální potřeby. Kromě toho můžete zvolit i vlastní nastavení a přizpůsobit tak rychlost čištění podle vašich potřeb. 

Technické specifikace

Vzduchový výkon: 120 m³/h
Velikost místnosti: < 14 m2
Napájení: AC 100-240V~50/60Hz
Výkon: 30W
Hlučnost: < 55dB
Rozměry: 243 × 243 × 310 mm

 

Nejste si jistí výběrem?

Díky našim zkušenost vám pomůžem vybrat tu pravou matraci, která vám změní život. Napište nám, nebo zavolejte.

739 098 080

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 6.11.2023
Mám ji vedle nočního stolku. Alergie na přítelovou kočku je skoro úplně pryč.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Affiliate program