❤️ SKUTEČNÉ ORTOPEDICKÉ MATRACE

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 967 hodnocení
5
951x
4
14x
3
0x
2
0x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LJ Avatar autora Lenka Jaskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.8.2023
S obchodem jsem byla spokojena, komunikace i dodani probehlo na jednicku
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.8.2023
+ Velmi rychle jednani. Naprosta profesionalita.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.8.2023
Perfektní poradenství. vybrali jsme jinou pro mě a jinou pro manžela a je to super! Moc děkuji.
JD Avatar autora Jana Dudková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.8.2023
Výborná komunikace a poradenství. Na základě doporučení jsme vyměnili měkkou matraci za tvrdou. První týden zvykání byl krušný, dnes se do postele oba těšíme, jsme odpočatí a záda nebolí! Vřele doporučuji!!!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.8.2023
Poradí při výběru, matrace je pohodlná.
JU Avatar autora Jan Uruba Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 3.8.2023
Perfektní vysvětlení a výběr matrace při o pro mé potřeby ,s matrací jsem opravdu spokojen.
T Avatar autora Tomáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.8.2023
Perfektní zákaznický servis. Došlo k poškození matrací přepravní společností a obratem jsem byl kontaktován a nové matrace byly odeslány do výroby a problém byl v rychlosti vyřešen. Dokonce i kompenzace formou zboží zdarma. Takhle by měl vypadat zákaznický servis, tady by se měly ostatní eshopy učit a vzít příklad. Matrace vypadají v naprostém pořádku, zatím jsme nezkoušeli, čekáme na postel tak teprve se budou testovat, ale nepochybuji o naši spokojenosti. Obchodu můžu jen doporučit a budu ve svém okolí šiřit jen pozitivní reference. Děkuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 31.7.2023
+ Přehledný obchod.
+ Dobrá komunikace.

Zboží uvedené skladem objednáno 11.07.2023, doručeno až 18.07.2023. Navíc bylo doručováno na fakturační adresu a ne na zadanou adresu doručovací. Zbytečné komplikace.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den pane Veselý, omlouváme se za drobné prodlení doručení chrániče matrace. Došlo k naší chybě při zadání adresy doručení, při expedici chrániče matrace na dopravce, proto se to o něco protáhlo. Věříme, že chránič bude dobře sloužit a přejeme jen příjemný spánek. Váš tým PM
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.7.2023
Špatně jsem uvedl rozměry matrace ale obchod mi vyšel vstříc a matraci ochotně vyměnil.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2023
+ Dokáží poradit s výběrem po telefonu (chtěl jsem co nejtvrdší matraci, prodejce mi doporučil měkčí, se kterou jsem spokojen - je akorát, tvrdší bych nechtěl)
+ Přehledné webové stránky (vybíral jsem na telefonu)
- Nemají kamennou prodejnu na praktické vyzkoušení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2023
+ profesionální komunikace
+ rychlé dodání

MW Avatar autora Martina Wolny Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.7.2023
Velká spokojenost
PH Avatar autora Pavel Hefka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2023
Kvalitní zboží a zpracování není co vytknout .
M Avatar autora Matti Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2023
Není nic krásnějšího , než slyšet , že někdy spí jako miminko . Velmi děkujeme za perfektní a nadstandardní přístup . Velmi příjemná a rychlá komunikace a to i ve večerních hodinách , prostě úžasné . Dokonce i dopravce přijel s úsměvem . Matraci Slumberland Ascott doporučuji .
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.6.2023
+ Pokud potřebujete poradit s výběrem nové matrace jste na správném místě, doporučí pro vás tu nejvhodnější.

Jsou to odborníci na správném místě. Jejich pomoc můžete vyhledat 7 dní v týdnu.
JR Avatar autora Jaroslav Rybák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.6.2023
Spokojenost jak s jednáním firmy tak s výsledným produktem.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2023
+ Zkušený personál
+ Nejlepší komunikace, jakou jsem kdy viděl

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.6.2023
+ I kdyz jsem řešil přes e-shop ,ne osobně vůbec mi to nevadilo. Ochotny prodavač zavolal na dotaz pres chat v neděli. Vse probráno ,vysvětleno i nabídnuta řešení. Naprostá spokojenost.
+ Komunikace
+ Informovanost
- O žádné nevím

Doporučuji
ET Avatar autora Eva Trejbalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.6.2023
Matrace plně vyhovují mým představám, velmi pohodlný spánek, tělo se probouzí plně odpočaté. Zboží bylo dodáno velmi rychle, perfektně zabalené. Nejsou nejlevnější, ale vyplatí se.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.6.2023
+ Suprová komunikace s obchoďákem, vše vysvětlí a popíše, odpoví na všechny dotazy,

Mám už od nich druhou matraci a naprostá spokojenost. Opravdu si na ní odpočinu.

Ovládací prvky výpisu

968 položek celkem