LEDNOVÁ AKCE | DOPRAVA ZDARMA A POLŠTÁŘ KE KAŽDÉ MATRACI

11 důvodů proč si vybrat matraci na Premiove-matrace.cz ?

Nakupování matrací jsme udělali co nejjednodušší. Nenabízíme desítky identických matrací, vybrali jsme opravdu to nejlepší, co najdete na CZ/SK trhu. Máme matrace pro celé spektrum spáčů, navíc, všechny disponují certifikací zdravotnického prostředku. Prodáváme skutečné ortopedické matrace, kterým sami věříme, že dokážou zlepšit váš život a spánek.

Jsme Premiove-matrace.cz - Vaše jednička pro správný spánek.

 


Doprava zdarma

Na všechny matrace máte od nás dopravu zdarma. Doručení až k vám domů kurýrní službou Toptrans. 


Skutečné ortopedické matrace

V naší nabídce máme pouze matrace, které disponují certifikací zdravotnického prostředku. Zapomeňte na e-shopy s desítkami identických matrací pochybné kvality. U nás najdete to nejlepší na CZ/SK trhu.

  


Specialisté na spánek

Váháte s výběrem? Nechte si doporučit matraci na míru od našich specialistů. Zohledníme vaše potřeby a parametry. Zařaďte se k našim spokojeným klientům s 99% spokojeností výběru.


Až 10 let záruka

U většiny matrací v naší nabídce je prodloužená záruka, poskytovaná výrobce Hilding Anders. Investice do kvalitní matrace se vám s délkou životnosti.

  


30 nocí na vyzkoušení

Nejste si jisti, že máte vybranou tu správnou matraci? S akcí 30 nocí na vyzkoušení se zbavíte všech obav a bezpečeně si objednáte matraci, která vám bude vyhovovat. Podmínky akce.


Garance nejlepší ceny

Nakupujte chytře a s kvalitou prémiového obchodu za nejlepší ceny. U nás najdete matrace za nejlepší cenu.

 


Jednoduchý nákup

Využíváme moderní technologie, abychom vám vybrali tu pravou matraci. Jednoduše objednáte v pár krocích a vaše vysněná matrace je na cestě k vám. Pokud máte nějaký problém s objednávkou, naši specialisté vám pomůžou.


Bezpečný nákup bez obav

Nakupování na internetu nebylo nikdy bezpečnější. Využíváme nejmodernější platební portál Comgate. K dispozici je i platba Apple Pay. Žádné údaje se neukládají na našem e-shopu. Můžete využít i bankovní převod nebo dobírku.

 


100% originální kusy

Všechny matrace jsou originální kusy vyráběny největším výrobcem matrací v České republice - Hilding Anders. Prodáváme se jen ty nejlepší matrace, využívající nejmodernější technologie 21. století. 


Nadstandardní služby

Potřebujete výnos matrace až do nejvyšších pater? Chcete si přesně s dopravcem určit, kdy vám matrace dorazí nebo potřebujete odvoz starých matrací? Vše zařídíme zde.

 

 

Jednoduše milujeme spánek, stejně jako vy.


Další články, které by Vás mohly zajímat

 

 

 

proc-se-vyplati-koupit-premiovou-matraci-min

Proč se vyplatí koupit prémiovou matraci?

 

 

pomoc-s-vyberem-premiove-matrace-2Pořád si nejste jisti výběrem? Nevadí, napište nám na náš online chat nebo zavolejte na 

739 098 080